ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

HS-170A FLIP TOP

349,00 netto

więcej informacji

Kasa Fiskalna Posnet BINGO ONLINE ETHERNET/USB

1399,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Bingo ONLINE to kolejne urządzenie z niezwykle popularnej linii kas Bingo, często wybieranych przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Doceniane jest za niezawodność i intuicyjną obsługę.

Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL, w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK, posiada dużą bazę artkułów (8000PLU).

 

DANE TECHNICZNE:

Kasę charakteryzuje łatwość obsługi, duża baza PLU - 8 000, a także szereg przydatnych interfejsów, w tym m.in.: 3 porty RS232, Ethernet oraz USB. BINGO ONLINE współpracuje z szufladami o napięciu 6, 12, 18 lub 24V.

W kasie BINGO ONLINE, zastosowano mechanizm drukujący „easy load”, który ułatwia szybką i bezproblemową wymianę papieru. Wymiaru rolki 57x30.

 

Bardzo często kasy Bingo wykorzystywane są w sklepach osiedlowych oraz w mniejszych placówkach handlowo-usługowych, jak np. kioski. Korzystają z niej także warsztaty samochodowe, szkoły nauki jazdy, sklepy drogeryjno - kosmetyczne, nieduże lokale gastronomiczne i punkty sprzedaży sezonowej.