ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Datec WP-50 ONLINE GPRS + karta SIM

1349,00 netto

więcej informacji

Kasa Fiskalna Posnet BINGO ONLINE + moduł GPRS

1599,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Kasa fiskalna Bingo ONLINE,  powstała na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL i w standardzie została wyposażona m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK

 

Połącz się z CRK

Kasę BINGO ONLINE można podłączyć do CRK aż na trzy sposoby - wybierz taki, którego potrzebujesz.

- W standardzie dostępne jest złącze LAN/Ethernet.

- Jeśli posiadasz komputer z dostępem do internetu, możesz podłączyć do niego kasę wykorzystując złącze USB.

- Trzeci sposób połączenia z CRK (dla tych, którzy nie posiadają dostępu do internetu na stałe) zapewnia uniwersalny modem BOX 3G. Daje możliwość połączenia z CRK poprzez sieć komórkową, po zainstalowaniu karty SIM micro dowolnego operatora.

 

DANE TECHNICZNE:

Kasę charakteryzuje łatwość obsługi, duża baza PLU - 8 000, a także szereg przydatnych interfejsów, w tym m.in.: 3 porty RS232, Ethernet oraz USB.

BINGO ONLINE współpracuje z szufladami o napięciu 6, 12, 18 lub 24V,  zastosowano mechanizm drukujący „easy load”, który ułatwia szybką i bezproblemową wymianę papieru. Wymiaru rolki 57x30.

Bardzo często kasy Bingo wykorzystywane są w sklepach osiedlowych oraz w mniejszych placówkach handlowo-usługowych, jak np. kioski. Korzystają z niej także warsztaty samochodowe, szkoły nauki jazdy, sklepy drogeryjno - kosmetyczne, nieduże lokale gastronomiczne i punkty sprzedaży sezonowej.

Szczególnie polecamy kasę do:

- sklepów spożywczo - przemysłowych

- sklepów warzywno - owocowych

- sklepów odzieżowych

- wysp marketowych

gastronomii 

- salonów fryzjerskich

- salonów kosmetycznych

DOKUMENTY WYMAGANE PRZY ZAKUPIE KASY FISKALNEJ BĄDŹ DRUKARKI FISKALNEJ

Od 01.05.2019r., przy instalacji kasy fiskalnej online, podatnik nie ma już obowiązku składać dokumentów informujących o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej, ani też dokumentów potwierdzających ufiskalnienie urządzenia w celu otrzymania nr ewidencyjnego.

Podczas fiskalizacji, kasa online, samoczynnie wysyła informację do CRK o zainstalowaniu jej na dany NIP. Potwierdzone to zostaje, zwrotną informacją z nadanym nr ewidencyjnym.

Przed zakupem kasy fiskalnej, należy przygotować dane takie jak:

- nazwa firmy + imię i nazwisko właściciela (przy firmie jednoosobowej),

- adres siedziby firmy + adres instalacji kasy jeśli jest inny niż siedziby.

W przypadku kasy/drukarki mobilnej, w nagłówek , wpisywany jest adres siedziby + dopisek "kasa mobilna",

- NIP firm

ULGA Z TYTUŁU ZAKUPU KASY ONLINE:

Podatnicy, którzy dokonują zakupu urządzenia fiskalnego online mogą odliczyć od podatku kwotę wydaną na zakup kasy rejestrującej w wysokości 90% ceny netto kasy (nie więcej niż 700 zł). Dotyczy to wszystkich przedsiębiorców, którzy po raz pierwszy dokonują zakupu urządzenia fiskalnego oraz tych, którzy zostali objęci obowiązkiem posiadania kasy online. Ulga nie obowiązuje w przypadku nabycie przez podatnika, kasy fiskalnej OFFLINE.