Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Emar TEMPO 3

2490,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

ZAPYTAJ O CENĘ netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA POSNET BINGO HS EJ + szuflada

 

Wysoka jakość i niska cena urządzenia, sprawiają, że jest to najczęściej kupowany model kasy fiskalnej na rynku.

 

Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

 

Najważniejsze funkcje produktu:

  1. Wygodne użytkowanie (kompaktowa obudowa, czytelne, bursztynowe wyświetlacze oraz wygodna klawiatura switchowa zapewniają efektywność pracy i ergonomię użytkowania.)

  2. Legendarna solidność Intuicyjna obsługa

  3. Trwała i funkcjonalna klawiatura

  4. Jednoznaczna nazwa towaru (40 znaków w nazwie towaru pozwala tworzyć jasne i zrozumiałe dla klientów opisy produktów na paragonach - zgodne z aktualnymi przepisami Ministerstwa Finansów)

  5. Kompatybilność z większością szuflad

  6. Mechanizm drukujący do wyboru

  7. NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

Obowiązki podatnika :

 

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.