Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

FAWAG DS-1

399,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

1399,00

Promocja!

1259,10 netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA POSNET BINGO XL

 

Klasyka wśród kas fiskalnych.

 

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL wyposażona jest w bardzo dużą ilość portów komunikacyjnych:

- Ethernet

- 3xRS232

- 1xUSB (skaner kodów kreskowych)

 

WERSJA PLUS DO INTENSYWNEJ EKSPLOATACJI: (opcja)

Wytrzymały mechanizm drukujący Fujitsu o zwiększonej wytrzymałości doskonale poradzi sobie w sklepach o dużym natężeniu sprzedaży.

 

Najważniejsze funkcje :

- NIP nabywcy na paragonie,

- duża baza towarowa (8000PLU)

- jednoznaczna nazwa towaru na paragonie - 40 znaków w nazwie towaru pozwala na tworzenie jasnych i zrozumiałych dla klientów opisów produktów na paragonach, a co równie ważne – zgodne z aktualnymi przepisami Ministerstwa Finansów.

- posrt USB pozwala na bezpośrednie podłączenie skanera i natychmiastową sprzedaż produktów, bez konieczności konfiguracji parametrów skanera w kasie

- współpraca z większąścią szuflad dostępnych na rynku z różnymi interfejsami napięciowymi

- wbudowany ETHERNET

- komunikacja GPRS

 

 

Obowiązki podatnika :

 

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.