Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Emar TEMPO 3

2490,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna ELZAB K10 + rolki

1290 zł netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA ELZAB K10

Pierwsza na rynku kasa fiskalna  z ekranem dotykowym. Jako jedna z niewielu kas, posiada wymienną baterię, która pozwala na pracę w terenie, idealna także, do pracy stacjonarnej w małych placówkach handlowych.

 

Kasa ta, przetestowana została, w trudnych warunkach atmosferycznych.

 

Warta podkreślenia jest elastyczna konfiguracja usług czasowych. Dzięki tej opcji doskonale sprawdzi się w takich punktach usługowych jak :

- parki rozrywki,

- kręgielne,

- wypożyczalnie,

- parkingi.

Kasa Elzab K10, współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych USB, szufladą i komputerem. Dzięki pakietowi rozszerzeń (opcja), pozwala na pracę z bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych (BLUETOOTH).

 

Kasa wyposażona jest w antypoślizgową obudowę, co zapobiega wysówaniu się z ręki, jednocześnie pozwalając na stabilną pracę, jako urządzenie stacjonarne.

Do wyboru kilka opcji kolorystycznych:

- biało - pomarańczowa,

- popielato - zielona,

- popielato - jasna popielata,

- czarno - pomarańczowa,

- biało - zielona.

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.